Organizatorzy wydarzenia zapraszają do Rewala na Piknik Wąskotorowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 lipca 2022 r. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17:00, na dworcu kolejowym w Rewalu.

W programie pikniku znajdą się animacje i zabawy dla najmłodszych, występy artystyczne oraz konkursy z nagrodami. Na pikniku nie zabraknie też potraw z grilla oraz smakołyków kuchni tradycyjnej. W trakcie imprezy na dworcu, uhonorowany zostanie milionowy pasażer, przewieziony przez spółkę Nadmorska Kolej Wąskotorowa w sezonach przewozowych 2014-2022. Na zakończenie, około godz. 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Żuki, znany z interpretacji utworów The Beatles, Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena oraz swoich autorskich piosenek z płyt Moment i Dom.

W dniu imprezy, tj. 23 lipca 2022 r., w celu umożliwienia dojazdu na Piknik Wąskotorowy oraz powrotu po zakończeniu imprezy, uruchomione zostaną dodatkowe kursy pociągów na trasie Trzęsacz – Rewal – Pogorzelica.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów specjalnych znajduje się na stronie internetowej www.kolej.rewal.pl oraz na stacjach Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej.

Kursy dodatkowe:

  • Odjazd z Trzęsacza do Pogorzelicy – 18:30
  • Odjazd z Pogorzelicy do Trzęsacza – 19:15
  • Odjazd z Trzęsacza do Rewala – 19:55 – po przyjeździe do Rewala pociąg czeka na zakończenie koncertu.
  • Odjazd z Rewala do Pogorzelicy – 21:30
  • Odjazd z Pogorzelicy do Trzęsacza i dalej do Gryfic – 22:10.

PIKNIK wąskotorowy rewal

Poprzedni artykułDwa skateparki w Gminie Rewal
Następny artykułBezpłatne noclegi dla uczestników IX Gryfickiej Dziesiątki