Po wizycie w Międzyzdrojach Klaudia Jachira – posłanka Koalicji Obywatelskiej odwiedziła Gryfice. Podczas spotkania nie zabrakło rozmów o przyszłości telewizji publicznej, ułatwieniach dla przedsiębiorców, naprawie sądownictwa i przywróceniu praworządności oraz wspólnych list wyborczych.

W czwartek 23 lutego br., na zaproszenie Artura Łąckiego – posła na Sejm RP, do Gryfic przyjechała posłanka Klaudia Jachira.

Spotkanie z członkami i sympatykami Platformy Obywatelskiej oraz mieszkańcami Gryfic miało miejsce w gryfickiej Bibliotece Publicznej. Pytań było wiele, a dotyczyły one przyszłości TVP Info. Pytano również o naprawę sądownictwa i przywrócenie w Polsce praworządności, bo według przedstawicieli gryfickiej społeczności jest to bardzo ważny aspekt codziennego życia. Rozmawiano też o przedsiębiorcach, o tym, co należy zrobić, aby przedsiębiorcy mogli normalnie pracować bez obawy o jutro dla swoich firm. Mówiono o pandemii i możliwości wyboru jeśli chodzi o zachowania władz i ludzi podczas tego czasu. Tematów i pytań nie brakowało, a posłowie starali się wyczerpująco na nie odpowiadać. Posłanka Jachira powiedziała, że program Koalicji Obywatelskiej to tak naprawdę program anty PiS, ponieważ wszystkie dziedziny zostały tak pogmatwane, że trzeba to odwracać i naprawiać, aby ludziom żyło się dobrze. Jest on konkretny, bardzo szeroki i jak zapewniła posłanka będzie konsekwentnie realizowany. Posłowie dodali również, że sprawa wspólnej listy wyborczej jest cały czas otwarta.

Poprzedni artykułNielegalny salon gier w Trzebiatowie
Następny artykułGminne inwestycje Rewala