W miniony piątek 4 grudnia br., w Urzędzie Gminy Rewal pojawił się gość, na którego wszyscy czekali! Mikołaj, bo o nim mowa zostawił podarunki i szykuje się na wielką paradę, która już 12 grudnia.

Mikołaj nieco wcześniej niż zwykle przyniósł urzędnikom prezenty, a wójtowi Konstantemu Oświęcimskiemu dostała się rózga! Trzeba jednak uczciwie przyznać, że rózga była mniejsza i ładniejsza niż w roku ubiegłym, więc widać postęp.

Wójt obiecał poprawę i w podziękowaniu wręczył Mikołajowi kalendarz Strefa Słońca na rok 2021! Pozostaje mieć nadzieję, że za rok już na pewno rózgi nie będzie.

Przyjemności, przyjemnościami, ale Mikołaj ma przecież ważne zadanie do wykonania. Wielkimi krokami zbliża się barwny Konwój Pomocników Św. Mikołaja. Przypominamy już 12 grudnia!

Dlatego też wójt przekazał Św. Mikołajowi długą listę dzieci, które już czekają na prezenty. Paczki na szczęście już są i spokojnie przechodzą kwarantannę. Na przekazanej przez wójta liście jest aż 700 grzecznych dzieci, dla których wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj przygotował słodkie podarunki.

Paczki dla wszystkich dzieci, które ukończyły drugi rok życia i uczniów do 8 klasy z Gminy Rewal będą do odbioru:

  • w szkole w Niechorzu od 7 do 11 grudnia w godz. 8:00-16:30,
  • w szkole w Rewalu od 7 do 11 grudnia w godz. 8:00-16:00,
  • w szkole w Pobierowie od 7 do 11 grudnia w godz. 9:00-13:00
  • w wyznaczonych, bezpiecznych strefach dla rodziców.
Poprzedni artykułAgresywni bezdomni na ulicach Gryfic
Następny artykułPKS Gryfice. Jak pojedziemy w weekendy oraz dni robocze