W niedzielę 11 sierpnia odbędzie się siódmy koncert w ramach “Gryfickiego Lata Muzycznego”. Tym razem w Ogrodzie Japońskim w Gryficach będziemy mogli posłuchać Gabriela Fleszara. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00.

Gabriel Fleszar to znany i ceniony polski wokalista – przeboje „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba” czy „Kto panem kto sługą” zna cała Polska. Muzyk, autor tekstów i kompozytor, poeta, aktor filmowy oraz teatralny. Jako wokalista solowy wydał płyty: „Niespokojny” (1999), „Niespokojny 2” (2001) i „Pełnia” (2003). Od 2010 roku jest wokalistą rockowego zespołu Candida, z którym wydał płytę „Frutti di mare” (2012), autor muzyki do spektaklu „Praca pospolita czyli tacy sami” wystawianego przez Teatr im. Heleny Modrzejewskiej.

Koncert w Gryficach będzie całkowicie nową odsłoną wokalisty. Po raz pierwszy w długoletniej działalności koncertowej Gabriela zaczyna on w tym sezonie grać pełnoprawne live acty wykonane z elektroniką w roli głównej. Ciekawostką jest również to, że na koncertach tych artysta prezentuje po raz pierwszy piosenki z nagrywanej właśnie solowej płyty. Będzie to więc nowa odsłona muzyczna zarówno, jeśli idzie o patent na granie jak i o nowy repertuar. „Zawsze ciągnęło mnie w takie muzyczne rejony i w końcu po latach udaje mi się te pragnienia zrealizować – jestem strasznie ciekawy jak przyjmie to publiczność, nie mogę już się doczekać! Zapraszam serdecznie!” – mówi Gabriel.

Gabriel Fleszar
Gabriel Fleszar wystąpi w Gryficach 11 sierpnia 2019r.