Po raz pierwszy w historii tego wydarzenia, nie Zimowa, nie Letnia, a Jesienna Nocka w Rega Arenie! Wydarzenie to, tym razem nabiera wyjątkowości nie tylko ze względu na okres realizacji, ale również dlatego, że w wydarzeniu wezmą udział specjalni goście znani przez młodzież ze świata internetu, czyli DeeJayPallaside oraz Paweł Dowbusz.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach zdradził już wszystkie szczegóły kolejnej nadchodzącej jesiennej wersji popularnej w gminie Płoty halowej nocki dla młodzieży. Wydarzenie odbędzie się już 26 września w Rega Arenie przy ul. Koszalińskiej 2A w Płotach z udziałem gwiazd Internetu, czyli znanym youtuberem Żiżejem, znanym bardziej pod pseudonimem DeeJayPallaside oraz znanym influencerem i mówcą motywacyjnym Pawłem Dowbuszem.

Jesienna Nocka będzie trwała całe 12 nocnych godzin, od 20:00 do 08:00 rano, podczas których nie zabraknie dla uczestników różnego rodzaju sportowo-rekreacyjnych atrakcji jak i rozrywki. W programie przewidziano m.in. grę Dwa Ognie, zawody sportowe z torem przeszkód, czy wielkie kalambury, ale także bardzo lubiane i znane z wcześniejszych edycji akcje jak Halowa Baba Jaga Patrzy czy Mini-Playback Show, które mają już swoich wiernych fanów.

jesienna nocka MGOKiS
Program Jesiennej Nocki w Rega Arenie w Płotach. Foto: MGOKiS

Wcześniej wspomniani goście specjalni z kolei zaprezentują swoje projekty przygotowane na tę noc dla uczestników, ale także wezmą oni udział w innych częściach wydarzenia zaplanowanych przez Organizatora. Uczestnicy wydarzenia będą mogli podczas tej nocy także skorzystać z usług gastronomicznych restauracji, która znajduje się w obiekcie Rega Areny – usługi będą dostępne do późnych godzin nocnych.

Nocny maraton gier i zabaw sportowych i rozrywkowych w Rega Arenie dla młodzieży realizowany regularnie dwa razy w roku od 2018 roku, dzisiaj stał się już największym lokalnym wydarzeniem z myślą o młodzieży organizowanym przez MGOKiS w Płotach. Ostatnia edycja – Zimowa Nocka 2020 – zgromadziła niemalże 100 uczestników.

jesienna nocka MGOKiS
Bilety na Jesienną Nockę w Rega Arenie w Płotach. Foto: MGOKiS

W związku z promocją wydarzenia, ruszyła także sprzedaż biletów, które są dostępne w administracji Rega Areny do 22 września lub do momentu wykupienia wszystkich biletów, które są w cenie 30 zł. Przy odbiorze biletu, kupujący otrzyma odpowiedni wzór zgody rodzica do wypełnienia, aby dostarczyć je w dniu realizacji Jesiennej Nocki i móc w ten sposób bezproblemowo uczestniczyć w wydarzeniu. Wydarzenie jest kierowane do młodzieży w wieku od 10 do 17 lat (rocznikowo).

jesienna nocka MGOKiS
Plakat Jesiennej Nocki w Rega Arenie w Płotach. Foto: MGOKiS

Źródło: MGOKiS